ŚWIĘTO RODZINY – BYŁO WSPANIALE

„Mama, tata, siostra brat i ja
to mój mały świat
dużo słońca, czasem grad
to wesoły jest mój świat”.

W piękne słoneczne popołudniew Oddziale Przedszkolnym w Grębaninie odbyła sie uroczystość pod hasłem Święto Rodziny. Na tę imprezę dzieci zaprosiły mamę, tatę oraz swoje rodzeństwo. Przedstawiły część artystyczną z wierszykami, piosenkami i tańcem – „Tulinkowy taniec”. Podarowały swoim rodzicom piękne, czerwone, papierowe serduszka.

Natomiast dzieci otrzymały od wychowawcy dyplomy i nagrody książkowe z okazji zakończenia roku szkolnego. Po słodkim poczęstunku odbyła się zabawa przy muzyce na boisku szkolnym. Dzieci razem z rodzicami doskonale bawili się też na placu zabaw. Przy tańcach i różnorodnych zabawach miło mijał czas. Na zakończenie wszyscy skosztowali smażonej kiełbaski. Było bardzo barwnie, wspaniale, wszyscy bawili się doskonale.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności ŚWIĘTO RODZINY – BYŁO WSPANIALE