BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH

Tak jak co roku również w roku 2016 Gmina Baranów przeprowadziła przebudowę dróg gminnych stanowiących dojazd do gruntów rolnych, na których nawierzchnię gruntową zastąpiono nawierzchnią bitumiczną lub z kruszywa łamanego. W bieżącym roku przebudowana została droga:

- droga gminna nr 852 580 w Mroczeniu na długości 1085 mb,

Łączna wartość wykonanych robót wyniosła 303 976,00 zł. Na realizację wymienionych zadań Gmina Baranów uzyskała dofinansowanie ze środków Województwa Wielkopolskiego w kwocie 82 tys. zł.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Aktualności BUDOWA I PRZEBUDOWA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH