ROWEREM NA WĘGRY

16.07.2010 r.

Pan Leszek Dąbrowski znany jest w naszym regionie ze swojego zamiłowania do jazdy rowerowej. Od kilku lat poznaje w ten sposób najciekawsze zakątki Polski i Europy. Przemierzył już między innymi Szlak Bursztynowy, Szlak Wojsk Napoleońskich czy Szlak Orlich Gniazd. Tym razem celem wyprawy rowerowej Pana Leszka są Węgry. W czasie swojej wędrówki zamierza odwiedzić m.in. gminę Tiszanána prowadzącą współpracę partnerską z gminą Baranów. Tuż przed swoim wyjazdem odwiedził Urząd Gminy w Baranowie, zbierając materiały o partnerskich miejscowościach Gminy Baranów na Węgrzech.