KOLONIE W ZAKOPANEM

25.07-01.08.2010r.

Uczestnicy kolonii

W sobotę 24 lipca 56. osobowa grupa dzieci z terenu gminy Baranów wyjechała na kolonie do Zakopanego.  Pobyt zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "ORLIKI" w Mroczeniu stanowił część projektu opracowanego przez tę organizację w ramach gminnego konkursu ofert.
W grupie uczestników wyjazdu znalazło się również 12. dzieci za pobyt, których koszty pokrył Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie. W programie tygodniowej kolonii organizatorzy zapewnili liczne wycieczki najpiękniejszymi szlakami polskich Tatr a także zwiedzanie Zakopanego i Krakowa. Kolonia to również gry i zabawy sportowe, konkursy i inne akrakcje integralnie związane z tego typu wyjazdem.

Uczestnicy kolonii