SPORTOWE LATO Z OSP MURATOR

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Baranowie Osiedle Murator serdecznie zaprasza do udziału w pikniku sportowo - rekreacyjnym organizowanym pod hasłem „SPORTOWE LATO Z OSP MURATOR”, który odbędzie się w 15 sierpnia 2010. Współorganizatorami tego wydarzenia obok druhów z OSP Baranów Osiedle Murator są Urząd Gminy w Baranowie oraz Maltańska Służba Medyczna - Pomoc Maltańska Oddział w Baranowie.
W programie:
13.00 rejestracja drużyn biorących udział w turnieju
13.30 otwarcie „SPORTOWEGO LATA Z OSP MURATOR”  - otwarcie turnieju piłkarskiego z udziałem drużyn reprezentujących jednostki OSP z terenu powiatu kępińskiego
17.00 pokaz najmłodszych drużyn pożarniczych w gminie Baranów
18.00 etap finałowy zawodów piłkarskich
19.30 uroczyste wręczenie pucharów  oraz  zamknięcie turnieju
20.00 zabawa taneczna prowadzona przez Jacka Klytę przy remizie OSP Baranów Osiedle Murator.

Niedzielna impreza ma na celu rozwijanie współpracy pomiędzy poszczególnymi jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej funkcjonującymi na terenie powiatu kępińskiego. Rozgrywki piłkarskie z udziałem drużyn reprezentujących poszczególnych jednostek, stanowić mają nie tylko formę rozrywki, ale przede wszystkim przykład  promocji poszczególnych jednostek i podejmowanych przez nie działań.
W programie ujęto także piknik rodzinny otwarty dla wszystkich, którzy w niedzielę 15 sierpnia 2010 roku zechcą odwiedzić siedzibę OSP Baranów Osiedle Murator w Baranowie przy ulicy Jana Pawła II 2.