ZIELONE WAKACJE NA TERENIE GMINY BARANÓW

13.08.2010r.

Uczestnicy

Przez całe wakacje na terenie gminy Baranów prowadzone są "zielone wakacje". To już ósma edycja programu organizowanego wspólnie przez Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie we współpracy z samorządami lokalnymi z terenu powiatu kępińskiego. Przez całe wakacje w poszczególnych miejscowościach gminy Baranów prowadzone są zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży.  Każdego dnia organizowane są zajęcia świetlicowe, integracyjne czy sportowe, dające szansę na bezpieczne i atrakcyjne wakacje w miejscu zamieszkania.
Dzięki wzajemnej współpracy lokalnego samorządu z Powiatowym Urzedem Pracy młodzi ludzie mają zapewnione ciekawe a co ważniejsze bezpieczne wakacje w miejscu zamieszkania, a osoby poszukujace pracy zyskują zajęcie oraz nowe doświadczenia zwiazane z rynkiem pracy.