29.05.2011 r.
BARANOWSKIE DELICJE WŚRÓD PRZYSMAKÓW REGIONÓW

Miło nam donieść, że baranowskie Koło Gospodyń wiejskich uzyskało wyróżnienie na wielkopolskim przegladzie  kulinarnym pn. "Smaki Regionów." Impreza ta jest częścią projektu "Nasze Dziedzictwo Kulinarne".

Halina Kosik, Mirosława Witek, Urszula Oleś, Kazimiera Surek, Halina Szczepaniak, Irena Sołyga, Tonia Biczysko i Janina Trąpczyńska zaprezentowały w Dobrzycy swoje przeboje, bo jak inaczej nazwać wielkrotnie już nagradzane w ielu miejscach mercapany z ziemniaków czy kaszę jaglaną z sosem grzybowym.