UKS PIONIER BARANÓW NA MEDAL

01.06.2011 r.

Na starcie tych mistrzostw w całym kraju stanęło blisko 100 tys. dziesięciolatków. Wojewodztwo wielkopolskie to 226 gmin i 35 powiatów. W finale wojewółdzkim mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej malutki Baranów dotarł aż do ćwierćfinału, gdzie przyszło mu się zmierzyć z murowanym faworytem i późniejszym mistrzem, poznańską wylęgarnią talentów.  I chć  to "13". wygrała, cieszył się i Baranów, bo piąte miejsce w takiej imprezie jest ogromnym sukcesem UKS "Pionier". Gratulacje odebraliśmy m.in. od Andrzeja Juskowiaka,  mimo że jego ukochana Kania Gostyń właśnie przez baranowian została wyeliminowana z turnieju.

Medale, nagrody, uśmiechy. Ulga

Połowę goli zdobytych przez nasz zespół strzelił Mateusz Jajko. W meczu najważniejszym, wygranym 3:2, ustrzelił hatt-tricka

Popisy naszego zepołu zauważył Andrzej Juskowiak

Zespół miał wiernych kibiców