MILUSIŃSKIM W ICH ŚWIĘTO

01.06.2011 r.

Maluchy z utęsknieniem wyczekują tego dnia, spodziewając się, i slusznie, niespodzianek i niezwykłych atrakcji. Rada Rodziców Zespołu Szkół w Baranowie nie zawiodła tych oczekiwań. Przed szkołą wyrósł magiczny  plac zabaw - z trampoliną i dmuchanym zamkiem. Dzieciaki ruszyły więc żwawo do zabawy.

Były i tańce, i piosenki. Niecodziennym uzupełnieniem tych zdarzeń była dekoracja najmłodszego mistrza powiatu w piłce nożnej. Co prawda Piotruś Jarych ma tylko 7 lat, ale już, wespół z kolegami z UKS-u, wywalczył tytuł mistrzowski. Przed miesiącem jego zespół wygrał etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku. To mistrzostwa Polski dziesięciolatków. Piotruś nie mógł pojechać na finał wojewódzki tej imprezy, ale organizatorzy uznali, że i jemu należy się medal. Dodajmy, że baranowianie wywalczyli w tej imprezie piąte miejsce. Dzień Dziecka miał więc w Baranowie również ładny sportowy akcent, a najlepszą recenzją  były uśmiechy na dziecięcych twarzyczkach.