ZAGŁOSUJ NA PLAC ZABAW W SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

06.06.2011 r.

Siedem sołectw (Baranów, Łęka Mroczeńska, Donaborów, Grębanin, Marianka Mroczeńska, Żurawiniec i Słupia pod Kępnem) zgłosiło się do internetowej walki o nagrodę w postaci placu zabaw dla dzieci. W każdej miejscości powinna powstać grupa promująca projekt. Tutaj można zamieścić swoją reklamę. Jako pierwsze czyni to sołectwo Baranów. Sponsorem projektu jest firma Nivea. Głosować można od dzisiaj.

Baranów. Plac zabaw proponujemy zlokalizować na kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Orlik” w Baranowie. Oddany on został do użytku dokładnie rok temu. Budowa placu zabaw dla dzieci właśnie w tym miejscu byłaby świetnym uzupełnieniem kompleksu składającego się z dwóch boisk trawiastych, boiska piłkarskiego o sztucznej nawierzchni, tartanowego boiska wielofunkcyjnego (siatkówka, koszykówka, tenis ziemny) oraz szatni z pełnym zapleczem sanitarnym. Cennym, już istniejącym dodatkiem do projektu, są ławeczki oraz miejsce spotkań towarzyskich – krąg grillowy. Ponadto warto zaznaczyć, że cały teren objęty jest całodobowym monitoringiem. Naszym marzeniem jest stworzenie mieszkańcom Baranowa i okolic jeszcze lepszego miejsca na sport, wypoczynek i rekreację. Łatwo wyobrazić sobie przecież np. przeprowadzenie w urodziny „Orlika” festynu sportowo - rekreacyjnego z udziałem rodziców i dzieci różnych grup wiekowych. Nieodłącznym elementem „Orlika” powinno być więc doposażenie „Orlika” w Baranowie przy ul. Sportowej 6. o plac zabaw dla najmłodszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że adresatami projektu nie będą tylko mieszkańcy Baranowa, ale i sąsiednich miejscowości, przede wszystkim rodzice i ich najmłodsze pociechy. Plac zabaw stwarza wspaniałą możliwość wypoczynku dla całych rodzin. Wyobraźmy sobie: tata gra w piłkę nożną, starszy syn tuż obok gra w koszykówkę, a mama prowadzi intensywne życie towarzyskie w gronie sąsiadek i przyjaciółek, gdy ich pociechy w tym samym czasie baraszkują na placu zabaw. Zapraszamy do głosowania. http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja

Łęka Mroczeńska

Plac zabaw ma powstać za Centrum Aktywności Społecznej przy placu piknikowym (teren za starą szkołą).  Najbliższy plac zabaw znajduje ok.1 km od centrum wsi przy Szkole Podstawowej w Łęce Mroczeńskiej i nie jest on zawsze dostępny. W  Łęce Mroczeńskiej nie ma innego bezpiecznego miejsca w którym dzieci mogłyby spędzać popołudnia. Plac zabaw pomógłby w rozwoju fizycznym dzieci. Mając wymarzony plac zabaw rodzice i dzieci mogliby spędzać więcej czasu razem na świeżym powietrzu.

Marianka Mroczeńska

Plac zabaw proponujemy zlokalizować na terenie przylegającym do sali Domu Ludowego. Teren ten położony jest w centrum wsi, w której nigdy nie było placu zabaw. Wymarzony plac zabaw zaspokoi potrzeby społeczne i kulturalne wszystkich mieszkańców a zwłaszcza dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej o Łęce Mroczeńskiej i Mariance Mroczeńskiej zapraszamy na stronę internetową http://www.dzieciom.gminabaranow.net/  utworzoną przez Dagmarę i Tomasza Michalaków.

Zapraszamy do głosowania.

Chcesz zagłosować na plac zabaw?

1.        Zarejestruj się

2.        Zaloguj się

3.        Wybierz lokalizację

4.        Zagłosuj

Każda zarejestrowana osoba może oddać 1 głos na 24 godziny!
Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011!

O konkursie

Z okazji 100. urodzin, NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków. W odpowiedzi na potrzeby lokalnych społeczności, powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

Wszystkie gminy/spółdzielnie, chętne do udziału w konkursie zgłaszały wyznaczone lokalizację pod budowę placów zabaw.

Zwycięskie lokalizację zostaną wyłonione na drodze głosowania internautów trwającego od 6 czerwca do 31 października.

Zarejestruj się i głosuj codziennie na lokalizację, w której powinien zostać wybudowany plac zabaw. W ciągu 24 godzin można oddać jeden głos na wybraną lokalizację. Place zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę głosów oraz dopełnią wszystkich formalności związanych ze złożeniem dokumentacji zgłoszonej lokalizacj..

Lokalny Bohater

Każdy z internatów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater. Klasyfikacja ta jest rankingiem internautów głosujących na poszczególne lokalizację. Im więcej oddanych głosów tym wyżej w rankingu znajduje się danych internauta. Klasyfikacja odbywa się na dwóch szczeblach:

1.        Lokalny Bohater danego placu zabaw

2.        Lokalny Bohater generalnej klasyfikacji

Oddanie głosu przez internautę na wybrany plac zabaw oznacza przyznanie mu 5 punktów do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i takiej samej liczby punktów do Generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater.

Jeżeli zaproszona przez internautę osoba odda głos, zapraszający otrzymuje on 1 punkt do klasyfikacji Lokalny Bohater tego placu zabaw i tyle samo punktów do Generalnej klasyfikacji Lokalny Bohater. Szczegółowe zasady głosowania znajdują się w Regulaminie Głosowania zamieszczonym w serwisie.