GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

05.06.2011 r.

Bogu na chwałę - ludziom na ratunek. To hasło nie traci mocy i aktualności. Gdy w sobotę po południu i niedzielę rano zawyły syreny wzywające strażaków do akcji, można byłop podejrzewać, że planowane wczesniej zawody po prostu nie odbędą się. Nie dość, że się w Słupi odbyły, to jeszcze w gronie najlepszych znaleźli się ci, którzy kilka godzin wcześniej ruszyli do akcji.

Wdzięk, uroda i strażacka zadziorność. Zwycięskie słupianki

Wśród panów również wygrali słupianie

Narybek strażacki z Mroczenia

W młodszej grupie dziewcząt wygrały jankowianki