ORLIK ZAPRASZA W SOBOTĘ NA SWOJĄ LIGĘ MISTRZÓW

01.07.2011 r.

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca, rusza na baranowskim "Orliku" wielka piłkarska impreza pod patronatemWójta Gminy Baranów. Liga Mistrzów Orlika to nie żart. UKS - "Pionier" Baranów włącza się do ogólnopolskiego projektu piłkarskiego, którego finał nastąpi w Warszawie. Szczegóły niżej. W tę sobotę zapraszamy na "Orlika" nie tylko fanów, ale i miłośników dobrej zabawy. Impreza zacznie się o 16.00, a więc zapowiada się gorąca futbolowa noc. Zapewniamy dobry bufet i świetną atmosferę. W najbliższy poniedziałek zamykamy listę startową. Info: 5000 23 677; 790307797

Szczególy techniczne projektu można znaleźć na stronie www.orlikpolska.pl., a tym co, odróżniać będzie naszą imprezę, to rozmach. Uczniowski Klub Sportowy wraz z Urzędem Gminy sześć razy przygotowali wielką piłkarską imprezę. Wbrew pozorom „Piłkarska Noc na Muratorze” nie umarła, jej kolejna edycja nastąpi 30 lipca, ale wcześniej, 9 lipca, zamierzamy zorganizować w starym Baranowie – na Orliku -  inny turniej, dla teamów amatorskich. Zagramy na sztucznej trawie, szóstkami, w których mogą znaleźć się gracze pow. 16. roku życia. W składzie każdego zespołu nie może grać więcej niż 3 „zawodowców”, a więc piłkarzy czynnych. – objaśnia prezes Andrzej Hełka. – Jesteśmy na etapie zbierania zgłoszeń. Można zrobić to telefonicznie, albo osobiście, w Baranowie. Zagramy przy sztucznym świetle, a bawić się będą nie tylko piłkarze. Nie sądzę, by ktoś się nudził- zapowiada.  Zmaganiom piłkarskim towarzyszyć będą emocje koszykarskie, bowiem na boisku tartanowym rozegrany zostanie turniej streetbala. – Tu również czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału drużyn. Takiej imprezy jeszcze w Baranowie nie było. Zapraszamy więc wszystkich – kibiców, piłkarzy, kibiców.

Zgłoszenia: 790 307 797; 5000 23677; e-mail: mirosł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.