OGŁOSZENIE DLA ROLNIKÓW - SUSZA

OGŁOSZENIE DLA ROLNIKÓW

Z uwagi na napływające sygnały o zagrożeniu wystąpienia szkód w uprawach rolnych spowodowanych suszą poszkodowani rolnicy w przypadku wystąpienia szkód proszeni są o składanie wniosków w Urzędzie Gminy Baranów pok. nr 3 na podstawie których Komisja dokona szacowania strat w gospodarstwach rolnych. Wniosek można pobierać ze strony internetowej Urzędu Gminy Baranów, w Urzędzie Gminy Baranów pok. nr 3 lub u Sołtysa Wsi. Więcej informacji pod linkiem http://www.poznan.uw.gov.pl/szkody-w-rolnictwie/szkody-w-rolnictwie-2016.

Wójt Gminy Baranów

Bogumiła Lewandowska - Siwek