SPOTKANIE GMINNEJ KOMISJI DS. ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Baranowie, informuje o zmianie terminu spotkaniu konsultacyjnego dla osób z problemem alkoholowym, osób współuzależnionych i osób dotkniętych przemocą z 01.08.2017 r. na 04.08.2017 r., które odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, I piętro, pokój 103 w godzinach 16:00 - 17:00.

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Informator SPOTKANIE GMINNEJ KOMISJI DS. ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH