WYWÓZ ODPADÓW wielkogabarytowych

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że na terenie Gminy Baranów odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych w następujących terminach:

12 listopada 2011 roku – BARANÓW, BARANÓW – MURATOR, LISINY, JANKOWY, DONABORÓW, SŁUPIA POD KĘPNEM, MŁYNARKA

19 listopada 2011 roku – MROCZEŃ, FELIKSÓW, JOANKA, ŁĘKA MROCZEŃSKA, MARIANKA MROCZEŃSKA, JUSTYNKA, ŻURAWINIEC, GRĘBANIN, GRĘBANIN KOL. I i II, LIPKA

Odpady wielkogabarytowe (zużyte meble, sprzęt AGD, RTV, wykładziny, dywany, elementy stolarki budowlanej oraz odpady budowlane itp.) należy wystawiać przed posesję w dniu zbiórki.

Zbiórka odbędzie się w godzinach od 7.00 do 15.00.

Odpady wielkogabarytowe odbierane będą tylko od mieszkańców posiadających umowę z Urzędem Gminy w Baranowie na wywóz odpadów komunalnych, odbiór jest bezpłatny.

Zbiórka nie dotyczy innych rodzajów odpadów, np. odpadów komunalnych.

Wójt

Bogumiła Lewandowska - Siwek

Urząd Gminy Baranów Dla mieszkańców Informator Ogłoszenia Gminy WYWÓZ ODPADÓW wielkogabarytowych